راهنماي سايت

راهنمای سایت

راهنمای سایت

در etl24.com هیچ محدودیتی وجود ندارد استفاده از کلیه خدمات etl24 کاملا رایگان می باشد.

چگونه از سیستم etl24 کسب در آمد کنیم؟

 

سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی etl24 در وافع یکی از بهترین و با امکانات ترین  سایت های همکاری در فروش می باشد که شما از طریق آن میتوانید اقدام به ثبت نام و کسب درآمد نمایید

شما با ثبت نام در سامانه محصولات دانلودی etl24 از 5 طریق می توانید شروع به کسب درآمد نمایید:

1-همکاری در فروش یا بازاریابی کلیه محصولات دانلودی و ایجاد فروشگاه رایگان فایل

برای شروع  اگر شما هیچ فایلی برای فروش ندارید پیشنهاد میکنیم در سامانه فروش محصولات دانلودی etl24 ثبت نام و نسبت به ایجاد یک فروشگاه رایگان طبق دستور العمل راهنمای ایجاد فروشگاه عمل نمایید.شما میتوانید از طریق فروش فایل و کلیه محصولات دانلودی موجود در سایت کسب درآمد نمایید. واین نکته حائز اهميت است که شما هر فروشگاهی ایجاد نمایید

محصولات سایت اصلی در فروشگاه شما میباشد وهمچنین بصورت اتوماتیک اگر فایلی به سیستم اضافه شود در فروشگاه شما هم برای فروش شما ثبت میشود.وهمچنین قابل ذکر است که شما با  تنظیمات فروشگاه میتوانید فروشگاه دانلودی خودتان را از بقیه متمایز نمایید. چنانچه شما دارای سایت یا وبلاگ هستید ،می توانید پس از عضویت لینک های بازاریابی ارائه شده که فقط برای شما می باشد در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید و یک فروشگاه کامل از کل محصولات فروشندگان بصورت رایگان داشته باشید و لینک فروشگاه خود را در اینترنت ، وبلاگ ها و سایت های درج آگهی رایگان تبلیغ کنید ودرآمد مناسبی را از طریق پورسانت فروش محصولات به دست آورید ، پس از فروش هر محصول از سایت شما درآمد شما در پنل کاربری شما بصورت آنلاین و اتوماتیک ثبت می شود و می توانید در پنل کاربری خود درآمد خودتان را مشاهده کنید و بعد از رسیدن به حد نصاب واریزی،درآمدهای شما به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

2- فروش فایل های خود یا دیگران

در صورتی که شما فایلی را جهت ارائه  و فروش داشته باشید، با استفاده از این روش میتوانید پس از ثبت نام و تکمیل تمام مشخصات پروفایل خود(از بخش تنظیمات میتوانید پروفایل خود را تکمیل نمایید.

) درخواست تایید نمایید و پس از تایید و فعال شدن اقدام به قراردادن فایل در etl24 نمایید.مدارک لازم برای فروش فایل،کد ملی،کدپستی، شماره تلفن و آدرس محل سکونت می باشد. این موارد برای جلوگیری از نشر آثار و نوشته های عزیزانی ست که تمایل و رضایتی به نشر و فروش آثار خود ندارند. البته چنین افرادی انگشت شمارند ولی حتی یک اثر هم نباید بدون رضایت صاحب اثر در etl24 منتشر شود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد مطمئنن سایت از صاحب اثر حمایت خواهد کرد.

 

انتشار آثار دیگران بدون اجازه صاحب اثر کاری غیر اخلاقیست و سایت etl24 به قانون کپی رایت متعهد می باشد و در صورت گزارش و انجام تخلف حساب متخلف مسدود خواهد شد و مدارک لازم برای پیگیری در اختیار صاحب اثر قرار داده خواهد شد.

فایل شما در صورت تأیید بخش مربوطه در سایت قرار خواهد گرفت و شما در ازای هر فروش از آن فایل که توسط بازاریابان انجام گیرد .با قرار دادن فایل های خود در این سایت، صدها بازاریاب برای فروش فایل های شما بازاریابی خواهند کرد که در مدت کوتاهی به درآمد زیادی خواهید رسید.

اما چرا فروش فایل؟ هر کاربر، دانشجو یا متخصصی در طی دوران تحیصیل و کار، حجم زیادی فایل آماده در اختیار دارد که در اکثر مواقع این فایل ها بلا استفاده می باشند اما مورد نیاز دیگران، اینها می تواند شامل تحقیق ها، جزوات، نمونه های اجرایی و دهها نوع دیگر باشد، واگذاری و فروش این فایلها به دیگران یک منبع درآمد اینترنتی پایدار و سالم است.

فایل های شما چه پروژه ، مقاله ، گزارش کار، طرح های توجیهی باید به گونه ای باشند که توسط کاربری که اقدام به دانلود آن می کند، قابل ویرایش باشد.

برای مثال: پایان نامه با فرمت DOC ذخیره شده و در سایت آپلود شده باشد.

 

در صورتی که خودتان کتابی نوشته اید، می توانید با هر فرمتی حتی PDF در سایت قرار دهید.

امکان فروش برنامه های قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل و … در این سایت وجود دارد.

طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز فتوشاپی و انواع فایل های گرافیکی قابل ویرایش می تواند در سایت قرار گیرد.

فروش سورس کد برنامه های اجرایی و اسکریپت های طراحی وب سایت و … مجاز است.

به طور خلاصه قرار دادن هرگونه فایل قابل دانلود  که از نظر نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلی نداشته باشد در این سایت امکان پذیر می باشد.

فایلهایی که توسط بازاریاب ارسال می شود توسط گروه مدیریتی سایت مورد بررسی قرار می گیرد

و در صورتی که مناسب ارزیابی شود به عنوان یک محصول قابل دانلود در سایت قرار می گیرد.

برای فروش بیشتر سعی کنید در قسمت برچسب از عناوین کلیدی و مناسب استفاده نمایید و در قسمت خلاصه توضیحات و توضیحات سعی کنید خلاصه مناسب و فهرست فایل (توضیحات کامل) را بنویسید.

 

راهنمای ارسال فایل

پس از ثبت نام در سایت وارد پنل کاربری خود شوید و گزینه ارسال فایل جدید را بزنید و فایل خود را ارسال نمایید . لازم به ذکر است ارسال چکیده یا مقدمه فایل و همچنین فهرست فایل بسیار مهم و الزامی می باشد .

در ارسال فایل میزان قیمت گذاری به اینصورت است که ۲۰ درصد از مبلغ فروش فایل ارسالی شما برای سایت می باشد که این مبلغ صرف هزینه تامین و نگهداری سایت و... می شود .

در قسمت میزان پورسانت بازاریاب مبلغ مورد نظر خود را بصورت درصد از 15 درصد تا 75 درصد(کمتر یا بیشتر از این تعیین کنید با خطای سیستم مواجه خواهید شد) وارد  کنید. مانده مبلغ فروش به فروشنده اختصاص داده می شود و پس از رسیدن به حد نصاب(8000تومان)، درآمد کسب شده به حساب کاربر واریز می گردد.

تمامی درخواست های تسویه حساب بین 15 دقیقه الی 24 ساعت کاری بررسی و به حساب بانکی معرفی شده در سیستم واریز خواهد شد واریز کلیه وجوه سیستمی می باشد.

 مجموع پورسانت های بازاریاب و مالک باید 90% درصد کل مبلغ کالا باشد لذا مالک فایل می تواند درصد خود یا بازاریاب را تغییر دهد.

 

3.   زیر مجموعه گیری

 

کد زیر مجموعه گیری با کد بازاریابی هر بازاریاب در بخش لینک محصولات سایرین قرار دارد.

 

 با دعوت از دوستان و افراد دیگر می توانید شخصی را به عنوان زیر مجموعه خود کنید که به ازای هر فروش زیر مجموعه خود مبلغ 100 تومن از طرف سایت کسب درامد می کنید. در صورتی که توانایی این را داشته باشید حد اقل 50 زیر مجموعه فعال جذب کنید و این 50 نفر بتوانند 5 فروش در روز داشته باشند | 25000 تومان=100( تومان)*5(تعداد فروش هر بازاریاب)*50(تعدا بازاریاب)|درآمد روزانه خواهید داشت. ما کمترین میزان را در نظر گرفته ایم حال اگر 4برابر این بازاریاب داشته باشید حساب کنید درآمدتان چقدر خواهد بود!!؟

4-ترجمه مقالات و کتب

 

بخش ترجمه اختصاص به عزیزانی دارد که مهارت لازم را برای ترجمه مقالات و کتب سفارشی را دارا می باشند. از هر ترجمه 20% آن برای سایت و مابقی اختصاص به مترجم دارد.  برای عضویت بعنوان مترجم از بخش ثبت نام مترجم عضو etl24 شوید. در بخش توضیحات مهارت خود را در شته تخصصی خود بنویسید؛ فقط رشته ای را ذکر کنید که در آن تخصص دارید.

5-بخش مشاوره پایان نامه و پروژه

می توانید در بخش مترجمین سایت عضو شوید و در بخش توضیحات توانایی خود را در رشته خودتان برای مشاوره و نگارش پایان نامه ثبت کنید.

 

چه افرادی میتوانند از سیستم همکاری در فروش etl24 کسب درآمد کنند؟

دانشجویان

اگر چندین ترم پیش پروژه ای را آماده کرده اید اما حالا فقط در کامپیوترتان فضا اشغال کرده.میتوانید آن را در etl24 قرار دهید و از فروش آن کسب درآمد کنید.مواردی که میتوانید در etl24 قرار دهید. نمونه سوال جزوه اسلاید مقاله پروژه ، پایان نامه،گزارش کارآموزی،پاور پوینت درسی،طرح های توجیهی و.... میباشد.

 

طراحان

محبوبیت و نیاز کاربران به قالب و پلاگینهای سیتمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس ، جوملا و . . برای همه قابل لمس است برای همین هدف شما طراح عزیز میتوانید از دانش خود استفاده کرده وآن را برای ارائه به هزاران بازاریاب قرار دهید.

عکاسان

فروش عکسهای اینترنتی امروزه بسیار مرسوم است.میتوانید عکسهایی که دارید را آپلود کنید و با تگ کردن کلمات مرتبط آن را در معرض دید افرادی که درجستجوی آن هستند، قرار دهید. ضمن اینکه اکثر عکسهای قرار گرفته شده در سایتهایی مثل shatterstock با توجه به فرهنگ غربی انتخاب میشود و اگر عکسی با کیفیت و نزدیک به فرهنگ ایرانی داشته باشیم قطعاً نظر کاربران را جلب خواهد کرد و حاضر هستند مبلغ بیشتری بابت آن پرداخت کنند.ضمن اینکه Cero راهی فوق العاده برای معرفی کارهای شما به دیگران است. عکس مکان های دیدنی عکسهای تبلیغاتی عکس از کودکان عکسهای قابل استفاده در مقالات عکس از غذا و . . .

نویسندگان

یکی از پر فروش ترین فایلهای خریداری شده در ایران کتابهای الکترونیکی یا همان E-Book است.درباره ی موضوعی که در آن اطلاعات دارید یا مورد علاقه شما است بنویسید.میتوانید انجام کاری را به دیگران یاد دهید یا اگر مترجم هستید میتوانید مقالات وکتابهای ترجمه شده ی خودتان را در etl24 قرار دهید.مواردی که در بخش کتابهای  etl24 قابل فروش هستند. رمان کتابهای آموزش زبان کتابهای تناسب اندام آموزش کامپیوتر کتابهای روانشناسی و . . .

دارندگان و مدیران  وب سایت

می توانید با قراردادن 5 نوع کد موجود در بازاریابی به راحتی از طریق وب سایت و یا وبلاگ خودتان اقدام به کسب درآمد کنید

 

طراحان نرم افزار و App(اپلیکیشن)

بازار فروش اپلیکیشنهای اندروید و موبایل روز به روز در حال افزایش است. افراد زیادی با فروش یک اپلیکیشن ساده سودهای میلیونی را به دست آورده اند. سوال اینجاست که آیا میخواهید شما هم سهمی از این بازار پر سود داشته باشید؟ به سادگی میتوانید اپلیکیشن های: سرگرمی، بازی، آموزشی، کاربردی و ... را در etl24 قرار داده و از فروش آنها کسب درآمد داشته باشید.


خانم های تحصیل کرده و........

 

مزایای سیستم همکاری در فروش فایل:

 

ارائه فروشگاه رایگان فروش فایل و محصولات دانلودی

امکان پنل اختصاصی برای خریداران

امکان اتصال به دامنه یا ساب دامنه شخصی

رمزنگاری تمامی فایل های آپلود شده

مجهز به سیستم آنالیز حرفه ای فروش و مشتریان

امکان ایجاد نامحدود فروشگاه رایگان

پشتیبانی قوی و شبانه روزی

امکان ویرایش قالب

دسترسی به تنظیمات فروشگاه

امکان جدا کردن فایل های فروشگاه(فایل های دیگران،فایل های خودم،همه فایل ها)

و حتی حذف برخی محصولات از فروشگاه شما

امکان داشتن 5 راه درآمدی در یک پنل مدیریت

شفاف سازی در آمد ها در سفارشات پرداخت شده و سفارشات پرداخت نشده

امکان اضافه کردن اخبار وصفحات به سایت

سئو عالی برای بالا آمدن رتبه و در موتورهای جستجو

امکان مسابقات در هر دوره ی طبق تشخیص مدیریت سایت

 

پشتیبانی از تمامی بانک ها-همکاری در فروش و کسب درآمد اختصاصی

بالا