دیوی ۳۰ دارای یک رابط کاربری و ظاهری کاملا جدیدی است و شما را در ساخت آنلاین سایت و صفحات مختلف، با ماژول های کاربردی ، یاری می کند
دسته بندی کامپیوتر
بازدید ها 252
فرمت فایل zip
حجم فایل 4.762 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 1
قیمت: 10,000 تومان
پوسته چند منظوره Divi نسخه ۳.۰.۲۶

فروشنده فایل

کد کاربری 32975
کاربر

همه چیز را آنلاین بسازید

دیوی ۳.۰ دارای یک رابط کاربری و ظاهری کاملا جدیدی است و شما را در ساخت آنلاین سایت و صفحات مختلف، با ماژول های کاربردی ، یاری می کند.این رابط کابری و ویرایشگر حرفه ای، امکان اضافه کردن هر المان به صفحه را با تنظیمات ویژه می دهد و شما می توانید آنلاینف نتیجه کار خود را مشاهده کنید. به راحتی می توانید یک پاراگراف را ویرایش کنید، فونت آن را عوض کنید، اندازه ها را تغییر دهید و ده ها مورد دیگر با ماژول های دیگر که در همان لحظه، بدون یک ثانیه تاخیر، نتیجه کار خود و تغییرات را مشاهده می کنید. این کار شما را از ذخیره تغییرات به صورت پیش نویس رها می کند و سرعت کار شما را افزایش می دهد. همچنین استفاده از کتابخانه دیوی، کمک بسیار زیادی در قرار دادن تنظیمات بدون اضافه کردن تنظیمات جدید را فراهم می کند.

 

در دیوی نسخه جدید، برگه سازی دیداری به کمک شما می آید و شما می توانید از front-end به ویرایش صفحات خود، اضافه و یا حذف آن بپردازید. وقتی شما برگه سازی دیداری را فعال می کنید، دقیقا مشابه آنچه در مرورگر در حالت عادی می بینید، در برگه ساز دیداری نیز مشاهده می کنید. با این تفاوت که بعد از فعال کردن برگه ساز دیداری، شما قادر به ویرایش المان ها به صورت آنلاین خواهید بود و می توانید نتیجه کار خود و تغییرات اعمالی را به صورت آجاکس مشاهده کنید. شما می توانید بر روی المان مورد نظر کلیک راست یا چپ کرده و اندازه ها، استایل ها، فاصله ها، فونت ها، رنگ ها و … را تغییر دهید. همچنین به راحتی می توانید از تنظیمات یک بخش کپی بگیرید و در جای دیگر قرار دهید و یا المان خود را به تعداد نامحدودی کپی کنید و با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن، المان ها را در هر کجای صفحه جای گذاری کنید.

 

مشاهده تغییرات به صورت آنلاین

 

هنگامی که شما تغییراتی را در المان مورد نظر خود ایجاد می کنید، این تغییرات به صورت آنی بروزرسانی شده و به شما نمایش داده می شود. به عنوان نمونه اگر شما قصد تغییر یک متن با فونت و رنگ دلخواه را داشته باشید، از طریق برگه سازی دیداری به راحتی می توانید فونت نوشته را از بین فونت های فارسی ( اختصاصی مارکت هیگز )، رنگ ها را در قالب انتخاب گر رنگ، فاصله ها را و … را تغییر دهید و نتیجه این تغییرات را آنی همزمان با خود اکشن ها مشاهده کنید. بر خلاف همه افزونه هایی که تا کنون منتشر شده است، برگه ساز دیداری دیوی، بسیار سریع و توانمند است.

 

افزودن هر محتوایی به همین سادگی

 

اضافه کردن محتوای دلخواه خود دیگر به این سادگی امکان نخواهد داشت. اگر شما می خواهید یک محتوایی را اضافه کنید، به سادگی با قرار دادن ماوس خود روی ناحیه مورد نظر و کلیک بر روی علامت ” + “، می توانید از +۴۰ المان و ماژول دیوی استفاده کنید. شما المان خود را اضافه کنید. دیوی به صورت خودکار، تنظیمات مورد نظر برای این المان را جستجو کرده و برای شما نمایش می دهد. حالا تعجب کردید چقدر سریع کار می کند؟! همین حالا از نسخه تست آنلاین و فارسی دیوی استفاده کنید و خود امتحان کنید!

دیوی ده ها ماژول قدرتمند و مهم را در پکیج خود جاسازی کرده است که شما می توانید به راحتی به همه آن ها دسترسی داشته باشد و شخصی سازی کنید. دیوی این امکان را به شما می دهد که از چندین نوع ماژول در کنار همدیگر و mix با هم استفاده کنید. مهم نیست شما می خواهید چه نوع وبسایتی داشته باشید، دیوی همه سایت ها شما را ایجاد می کند.

 

بکشید، رها کنید & کپی و حذف کنید

 

مطمئنا امروز اکثر قالب هایی که منتشر می شود، به نوعی حالت کشیدن و رها کردن برای ایجاد صفحات سایت خود را دارند. قالب دیوی نیز از این نمونه قالب ها عقب نمانده است. به همین خاطر، نسخه جدید قالب دیوی، علاوه بر ساخت صفحات در پیشخوان خود، آن را با حالت دیداری و front-end نیز آورده و با سرعت و قابلیت های به مراتب بیشتر از نمونه های مشابه این کار را انجام داده است. شما خیلی راحت می توانید بر روی المان خود تغییر ایجاد کنید، المان ها و حتی قسمت های ویژه آن ها را می توانید جابجا کنید، حذف کنید، کپی کرده و در جای دیگر سنجاق کنید.

 

کشیدن و تغییر اندازه عرض و ارتفاع

 

یکی از مواردی که در قالب دیوی نسخه ۳.۰ بهبود یافته است، قابلیت تغییر اندازه عرض و ارتفاع المان ها، ردیف ها و یا بخش ها می باشد. شما در برگه سازی دیداری این قابلیت را دارا خواهید بود که بتوانید عرض یا ارتفاع المان صفحه را تغییر دهید. وقتی شما ماوس را در کنار کادر المان می برید، علامتی را دریافت خواهید کرد که به شما امکان تغییر اندازه عرضو ارتفاع را مشابه همانچه در پنجره های ویندوز خود استفاده می کند، می دهد.

 

ویرایش آسان واکنشگرایی

 

در نسخه جدید دیوی، شما قابلیت تغییرات در حالت واکنشگرایی را خواهید داشت به گونه ای که در تبلت ها، کوشی های هوشمند، و دسکتاپ قابل مشاهده باشد. شما می توانید نما های مختلفی از المان خود را در واکنشگرایی های مختلف ببینید. همچنین دیوی این امکان را به شما می دهد تا برای هر کدام از واکشنگرایی ها، تنظیمات به خصوصی اعمال کنید. با این کار، کاربر با هر رزولوشنی که وارد سایت شما شود، با همان واکنشگرایی سایت شما نمایش داده خواهد شد.

 

واگرد، از نو و تجدید نظر در قالب

 

مانند آنچه در سیستم عامل ها و یا مرورگر ها می توانید مشاهده کنید، قالب دیوی نیز از این قابلیت استفاده می کند. شاید شما بخواهید به تغییرات قبلی که اعمال کردید برای یک المان بازگردید، یا این می خواهید به تنظیمات جلوتری که اعمال کرده بودید برگردید، این ویژگی به کمک شما می آید. شما می توانید از بین تمامی نسخه های بک آپ که برای تغییرات خود ذخیره کرده اید و یا به صورت خودکار ذخیره شده است، یکی را انتخاب کنید.

customizer9-section-header

 

شخصی سازی رابط کاربری

قالب دیوی با تمام قدرت به پیش آمده است، ما می خواهیم یک تجربه مدرنی را برای کاربران مهیا کنیم. مارکت هیگز نیز حد اکثر تلاش خود را به کار بسته است تا در آن واحد، بروزرسانی ها را برای کاربران منتشر کند. این یک وعده نیست. یک حق است که مشتریان نسبت به ما دارند.

 

این اولین برگه سازی دیداری وردپرس است که امکان شخصی سازی را به کاربران خود می دهد. شما می توانید انتخاب کنید و این اختیار را دارید که بخش تنظیمات هر ماژول را جابجا کنید و یا بر روی آن ها کنترل داشته باشید. اینکه پاپ آپ ها در کجا ها نمایش داده شوند و یا در سایدبار نمایش داده نشوند. شما حتی می توانید تنظیم کنید پاپ آپ تنظیمات کوچک باشد، در کنار سایت باشد، عریض باشد و … . شما همچنین می توانید عرض سایدبار بخود را متناسب با نیاز خود تغییر دهید، بکشید، رها کنید و جابجا کنید.

customizer10-section-header

 

طراحی جذاب برای ویرایشگر المان ها

یکی از قابلیت های ویژه ای که در نسخه جدید دیوی گنجانده شده است، اضافه شدن ویرایشگر متن برای ویرایش، حذف، تغییر موقعیت متن بدون نیاز به باز کردن تنظیمات کلی ماژول است. شما می توانید ده ها بار آن را ویرایش و ذخیره کند. مطمئن باشید مشکلی ایجاد نخواهد شد.

 

وقتی شما می خواهید یک متنی را ویرایش کنید، نیازی نیست تنظیمات کلی آن المان را باز کنید. شما می توانید از طریق نوار ابزار ویرایشی متن تغییرات خود را برای متن انجام داده و آن تغییرات را ذخیره کنید. اگر می خواهید متنی را وارد کنید، کافی است روی متن کلیک کرده و شروع به نوشتن و ویرایش متن کنید. شما حتی می توانید چندین نوع محتوا را در هم ادغام کرده و وارد یک ستون کنید. مطمئنا ویرایش المان ها در ویرایشگر دیداری آنلاین دیوی، راحت تر و ساده خواهد بود.

 

استایل و فونت فارسی مارکت هیگز

 

هنگام کار با متن ها و ویرایش آن ها، شما می توانید استاندارد هایی را اعمال کنید. مانند ضخیم کردن فونت، کج کردن فونت، زیر خط دار کردن و … . شما همچنین می توانید جهت مندی متن را نیز تغییر و یا ویرایش کنید. علاوه بر آن، شما قادر خواهید بود تا از بین فونت های فارسی، فونت دلخواه خود را انتخاب کرده و درون متن خود جای دهید. انتخاب فونت دلخواه خود از بین فونت های فارسی، برای اولین بار و اختصاصی مارکت هیگز است که شما بعد از انتخاب می توانید تغییرات آن را نیز مشاهده کنید.

customizer12-section-header

 

اول تست کنید - بعد خرید کنید!

قبل از اینکه بخواهید قالب دیوی را از سایت خریداری کنید، لطفا و حتما پیشنمایش آنلاین فارسی + قابلیت تست با نام کاربری را مشاهده کنید. با نام کاربری تولید شده، شما می توانید به محیط پنل تنظیمات پوسته و همچنین ساخت و ویرایش برگه ها بپردازید. تمامی قسمت ها را بررسی کنید تا از کیفیت ترجمه و قالب دیوی لذت ببرید.

 

پوسته ی بسیار زیبای دیوی یا “Divi” یکی از حرفه ای ترین پوسته های طراحی شده الگانت تمز برای انواع وبسایت ها ی مبتنی بر مدیریت محتوای وردپرس است.شما توسط این پوسته می توانید وبسایت هایی با محتوای شرکتی، فروشگاهی، نمونه کار و بلاگ ایجاد کنید.این پوسته به اندازه ی کافی قدرتمند ظاهر شد که خبر انتشار چنین پوسته ای در سرتاسر وب منتشر شد.اکنون به برخی از ویژگی های برجسته ی این پوسته می پردازیم.

divi-section-header

 

محبوبترین قالب الگانت تمز

مدت زیادی از بروزرسانی نسخه ی جدید پوسته ی دیوی که به پادشاه الگانت تمز لقب گرفته است، نمی گذرد. قالبی که چشم تمامی طراحان را به خود جذب کرد. اکنون دیوی ۲.۴ با تغییراتی باورنکردنی منتشر می شود.الگانت تمز اینگونه بیان کرد: “دیوی ۲.۴ رسید! خوش آمد گویی به بزرگترین بروزرسانی در تاریخچه دیوی”. ما این عنوان را اینگونه بیان می کنیم، بزرگترین تغییر در الگانت تمز. قالب دیوی شاید به اندازه تمام ۸۶ قالب قبلی منتشر شده، فروش داشته باشد.

 

ویژگی برجسته ای که این پوسته را از تمامی پوسته های الگانت تمز متمایز می کند و در واقع اولین تکنولوژی تقریبا کاملی است الگانت تمز آغاز کرده است.قابلیت Page Builder یا همان برگه ساز، این امکان را به کاربر می دهد که بتواند صفحه ی نخست سایت خود و یا هر برگه ی دلخواه دیگری را توسط کد های کوتاه و با سلیقه ی خود چینش دهد و ایجاد کند.کد های کوتاه در این پوسته به صورت ماژول هایی در آمده است که شما می توانید با کشیدن و رها کردن آنها را متناسب با سلیقه ی خود در قسمت هایی که خود شما تعیین می کنید قرار دهید.البته این پوسته به صورت پیشفرض طرح های از پیش تعیین شده را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید آنها را بارگذاری کنید و تغییرات خود را اعمال کرده و به عنوان یک طرح جدید به طرح های از پیش تعیین شده اضافه کرده و ذخیره کنید.همچنین این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که تنظمیات ایجاد شده در پوسته را برون ریزی کنید که در این صورت یک فایل برون ریزی شده با فرمت xml در اختیار شما قرار داده می شود.پوسته ی دیوی به صورت کامل رسپانسیو می باشد و کدنویسی آن بسیار بهینه است.همچنین پوسته به صورت کامل به زبان شیرین فارسی ترجمه و راستچین شده است.تمامی تنظمیات و کنترل پنل ها و help ها به فارسی ترجمه شده است.

یکی دیگر از خاصیت های این پوسته، امکان ایجاد فروشگاه می باشد که با افزونه قدرتمند ووکامرس هماهنگ شده است.همچنین شما در بخش ابزارک ها، می توانید یک بخش مجزا برای ابزارک ایجاد کنید.شما می توانید بلاگ خود را به صورت تمام صفحه، سایدبار راست، سایدبار چپ، و یا بلاگ به طرح دو سایدبار ایجاد کنید.شما امکان تعیین اینکه سایدبار در کدام قسمت قرار بگیرد را دارید،چینش سایدبار به کدام سمت باشد، رنگ متن چگونه باشد، پسزمینه چه تصویری باشد و …

features-hero

برای استفاده از برگه ساز، باید از ویرایشگر پیشرفته استفاده کنید.بخش مورد نظر را اضافه کنید و تنظمیات رنگ، پسزمینه و … را بر روی بخش اعمال کنید.سپس ردیف و تعداد ستون های موجود در یک بخش و ردیف را تعیین کنید.در نهایت ماژول خود را از بین ماژول های موجود نظیر اسلایدر، بلاگ، فروشگاه، نمونه کار، تصویر، متن، و … وارد کرده و تنظمیات مورد نیاز را اعمال کنید.

در بروزرسانی جدید الگانت تمز، نزدیکبه ۱۰۰۰ ماژول و تغییر در قالب دیوی قرار گرفته و بهینه شده است. بخش های شخصی سازی بسیار پیشرفته و زیبایی طراحی شده است تا کاربر با کمترین زمان، بیشترین سرعت را در ایجاد تغییرات سایت خود داشته باشد. همه چیز روانتر و آسانتر شده است. مطمئنا این اولین قدم الگانت تمز در توسعه حرفه ای تر قالب دیوی خواهد بود و باید انتظار نسخه ی ۳ قالب را کشید. در ادامه ما به معرفی بخش های اضافه شده و باز طراحی شده در قالب دیوی خواهیم پرداخت.

customizer-section-header

 

تنظیمات جدید و گرید ۱۰۰%

ستون فقرات قالب دیوی در نسخه ی ۲.۴، گرید های شناور و بازترمیم ماژول ها با قابلیت انعطاف پذیری هر چه بیشتر آنها نسب به قبل می باشد. این گرید های به ما قابلیت های بینظیری را در ایجاد تنظمیات شخصی سازی در پوسته، نظیر قابلیت تعریف عرض دلخواه برای محتوا، فاصله بندی بین ستون ها، تعیین و تغییر ارتفاع فهرست، عرض فهرست و ده ها موارد دیگر می باشد.

 

 

 

عرض محتوای خود را انتخاب کنید

اکنون سایت های برپا شده با قالب دیوی این امکان را خواهند داشت تا عرض وبسایت خود را به بیشترین مقدار خود گسترش داده و کشیده کنند. این ویژگی به صورت کاملا ویژه با رزولوشن بسیار بالا برای انواع نمایش گر ها قابل تعمیم و هماهنگ سازی شده است.

 

 

پهنای سایدبار خود را تعیین کنید

شما به سادگی می توانید عرض سایدبار خود را برای تغییر در بخش هایی نظیر سایدبار برگه ها، سایدبار نوشته ها، برگه های بایگانی، برگه های دسته بندی ها و همه قسمت هایی که به نوعی نیاز به سایدبار دارند و در آن ها نمایش پیدا می کند، تعییر و تغییر دهید.

 

 

تعیین ارتفاع لوگوی سایت

لوگوی های متفاوت در اندازه، نیازمند تغییر در سربرگ و فهرست سایت هستند تا هماهنگ سازی بین این عناصر و بخش ها صورت گیرد. اما همیشه این کار آسان نبوده و برای برخی از افراد گیج کننده و سخت است. با استفاده از قابلیت تعیین و تغییر اندازه لوگوی سایت در قالب دیوی شما می توانید این امکان را به صورت کملا زنده با تغییر پارامتر های تعبیه شده در شخصی سازی پوسته، تغییرات اعمالی خود را مشاهده و ذخیره کنید.

 

 

تعیین نوع قلم، اندازه و استایل قلم برای فهرست سایت

در نسخه ی ۲.۴ قالب دیوی، امکان تغییر در استایل، نوع قلم و اندازه قلم فهرست ها به عنوان یک بخش شخصی سازی در پوسته گنجانده شده است. شما می توانید با استفاده از بخش سفارشی سازی در وردپرس، به تغییرات مورد نظر خود بپردازید. همچنین شما در این قسمت ها، می توانید از ۶۰ قلم زیبای پارسی که اختصاصی توسط هیگز پیاده سازی شده است، استفاده کنید.

 

 

استایل بندی سربرگ سنجاق شده

با سنجاق قرار دادن فهرست، شما می توانید کنترل بیشتری را بر روی آن برای کاربرانی که صفحه را به سمت پائین اسکرول می کنند، فراهم کنید. این نوع شیوه مستقل از نوع فهرست اصلی سایت، به صورت خودکار با فعال سازی حالت سنجاق فهرست هنگام اسکرول کردن صفحه به سمت پائین یا بالا، با افکت های جذاب عمل می کند.

 

 

مخفی شدن فهرست در زمان اسکرول

وقتی شما این قابلیت رو فعال می کنید، در حالت عادی فهرست سایت در حالت مخفی هستند و بعد از اینکه صفحه سایت به سمت پائین اسکرول می شود، فهرست نمایش داده می شود. همچنین وقتی کاربر صفحه سایت را به سمت بالا اسکرول می کند، دوباره فهرست به حالت مخفی باز می گردد.

 

 

قرار دادن لوگو در مرکز فهرست

در نسخه ی جدید دیوی، قابلیت قرار دادن لوگو در مرکز فهرست طراحی و استایل بندی شده است. این قابلیت به صورت خودکار محاسبه شده و دقیقا محل قرار گیری لوگو در مرکز فهرست مشخص می شود. شما با این کار زیبایی خاصی را می توانید به فهرست و سربرگ سایت خود ببخشید.

 

 

فهرست تمام شفاف و یا نیمه شفاف

یکی از شخصی سازی های پوسته دیوی در رابطه با فهرست ها، استفاده از تنظیماتی برای شفاف قرار دادن پسزمینه فهرست ها در سربرگ می باشد. قالب دیوی به صورت خودکار ارتفاع فهرست را محاسبه کرده و فاصله های مناسب را برای فهرست در اطراف قرار می دهد. با این کار تمامی فهرست ها در یک ردیف قرار میگیرند. در این حالت کاربر با انجام گزینه های شخصی سازی برای رنگبندی و شفایت پسزمینه، می تواند استایل دلخواه خود را برای فهرست و پسزمینه اعمال کند.

 

 

برای وبسایت های دیوی، فهرست ها و سربرگ های متفاوتی ایجاد کنید

روش های محدودی وجود دارد و در بین قالب ها بسیار فراگیر نشده است که بتوان سربرگ های مختلفی را در یک قالب بر روی سایت اعمال کرد. اما قالب دیوی این امکان را میدهد تا بتوانید برای هر سایت خود، یک سربرگ و فهرست با استایل بندی شخصی ایجاد کنید. شما در زیر نمونه هایی از این استایل بندی شخصی را مشاهده می کند.

 

 

تنظیمات فوق پیشرفته در تایپوگرافی و قلم های زیبای فارسی

یکی از پیشرفت های چشمگیر در قالب دیوی، بهینه شدن و اضافه شدن قابلیت های جالب در استایل بندی تایپوگرافی است. شما در قالب دیوی به راحتی می توانید قلم های زیبای فارسی را به قسمت های مختلف سایت نظیر بدنه سایت، فهرست ها، تیتر مطالب ، عناوین پارقی ، متن و محتوای پاورقی، لینک ها و هر آنچه که قابلیت های دیوی به شما اجازه داده است اعمال کنید.شما می توانید بر روی استایل قلم نظیر اندازه قلم، ضخامت قلم، رنگ قلم و دیگر خصوصیت های مربوط به تایپوگرافی کنترل داشته باشید.

 

 

 

تعریف فاصله برای ستونبدی ها

شاید شما دوست داشته باشید ستونبندی های نوشته خود را در یک صفحه، با فاصله معین از هم تغییر دهید. برای این کار، قالب دیوی این اجازه را به شما داده است تا بین ستون های ایجاد شده، فاصله های دلخواه و معین قرار دهید. این کار بیشتر برای ترازبندی ستون ها و همچنین شخصی سازی آن ها و شاید برای ایجاد گالری های تصاویر طراحی و مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

 

افزایش و کاهش ارتفاع بین ردیف ها و بخش ها

مطابق کنترل داشتن بر روی فاصله بین ستون بندی ها، شما می توانید بر فاصله بین ردیف ها و بخش ها از نظر ارتفاع هم کنترل و دسترسی داشته باشید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، شما می توانید فاصله بین هر ردیف و یا هر بخش را به میزان معین و آنچه که شما تعیین می کنید، کنترل داشته باشید.

 

 

استایل جدید ابزارک ها و طرح های پاورقی

در نسخه ی ۲.۴ قالب دیوی، شما می توانید از بین ۸ طرح دلخواه و تعریف شده برای پاورقی، استایل پاورقی خود را تعیین کنید. بخش پاورقی قالب دیوی بسیار بهینه شده است و شما می توانید ابزارک های مختلف و متعددی را در آن ها جای دهید.

 

 

استایل بندی دکمه ها

دیوی اکنون به شما اجازه کنترل کامل بر روی دکمه ها را می دهد. این جمله این تفسیر را دارد که شما هر نوع دکمه، با هر نوع رنگ و متنی را که بخواهید می توانید طراحی و درون سایت خود قرار دهید. شما برای ایجاد یک دکمه می توانید بر روی رنگ پسزمینه، متن دکمه، رنگ دکمه، استایل بندی کادر، قرار دادن آیکون و … کنترل کامل داشته باشید.

 

 

پیشنمایش زنده و فارسی

شما اکنون برای مشاهده یک پیشنمایش آنلاین و فارسی از قالب دیوی، می توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا ابعاد قالب دیوی را فقط در یک بخش آن مشاهده کنید.

 

 

modulecustomizer-section-header

 

سفارشی سازی ماژول ها

علاوه بر شخصی سازی هایی که روی خود پوسته انجام می شود و شما می توانید از طریق سفارشی سازی وردپرس، به تنظیمات آن دست پیدا کنید، شخصی سازی ماژول ها امکان ارائه تنظیمات خاص و ویژه و یکتا را برای هر ماژول به تنهایی فراهم می کند. شما می توانید رنگ و نوع قلم یک استفاده شده برای یک ماژول را تعین و از دیگر ماژول ها متمایز گردانید. همچنین می توانید تنظیماتی را به عنوان تنظیمات عمومی معرفی تا برای هر ماژول که قابلیت استفاده از این تنظیمات را دارد، استفاده کند. به عنوان مثال، آیا شما دوست دارید عناوین همه اسلایدر ها در یک اندازه باشند؟ پس این تغییرات فقط با یک کلیک در دیوی امکان پذیر خواهد بود.

 

بدون اینکه بخواهید یک child theme ایجاد کنید و یا اینکه سی اس اس دلخواه خود را بنویسید، به راحتی می توانید با ۲۰۰ تنظیم مختلف در تنظیمات دیوی، بر روی شخصی سازی قسمت های مختلف، کنترل داشته باشید. به راحتی شما می توانید بر روی ارتفاع اسلایدر ها،رنگ پوششی پیشفرض برای گالری های تصاویر، انیمیشن بارگذاری تصاویر به صورت آهسته و …کنترل داشته باشید. این تنظیمات به آسان ترین روش ممکن در دسترس شما قرار داده شده است و می توانید استفاده کنید.

 

 

 

postbuilder-section-header

 

برگه ساز دیوی در نوشته ها

اگر شما از نسخه های پیشین قالب دیوی استفاده کرده باشید، فقط قادر به استفاده از برگه ساز در برگه ها بودید. اما در نسخه جدید دیوی، شما می توانید از برگه ساز پیشرفته در تمامی نوشته ها خود نیز استفاده کنید. یکی از دلایل آن می توان به وجود گرید های شناور و طرح های هماهنگ سازی شده در برگه ساز دیوی در همه نقاط پوسته اشاره کرد. دیگر هیچ تفاوتی نمی کند که این المان مورد استفاده در برگه باشد یا در نوشته ها. دیوی تمامی المان ها را یکپارچه کرده و می تواند در همه قسمت های سایت از آن استفاده کنید.

 

با استفاده از برگه سازی دیوی در نوشته ها، شما به راحتی قادر خواهید بود نوشته های خود را به صورت تمام صفحه، سایدبار راست و یا سایدبار چپ نمایش دهید. شما همچنین گزینه های زیادی نظیر نمایش متا ها، تصاویر شاخص در محتوای خود را خواهید داشت. در ادامه به برخی از این روش ها و تنظیمات اشاره خواهیم کرد.

 

 

پیشنمایش جدید دیوی ۲.۴

در بخش زیر شما می توانید سه پیشنمایش جدید ساخته از دیوی را مشاهده کنید. اساس این پیشنمایش ها، ایجاد بلاگ ها با استفاده از برگه ساز دیوی می باشد. شما می توانید برخی از قابلیت های ویژه و خیره کننده را در طراحی این پیشنمایش ها ببینید و همه این موارد تنها نوسط یک قالب و بدون دخالت هیچ گونه افزونه خاص دیگری طراحی و به اجرا درآمده است.

 

 

 

rows-section-header

 

تنظیمات پیشرفته برای ردیف ها

در نسخه های پیشین قالب دیوی، شما امکان و تنظیمات خاصی برای ردیف ها را به طور جداگانه نمی توانستید اعمال کنید. اما حالا در دیوی نسخه ی ۲.۴، شما می توانید تنظیمات بسیار پیشرفته تری به ردیف ها و ستون ها و بخش ها اعمال کنید. تمامی ردیف ها انعطاف پذیری ویژه را دارا هستند و هماهنگ بسیار بیشتری را با قالب و برگه ساز پیدا کرده اند. در نسخه ی ۲.۴ دیوی شما می توانید برای هر ردیف یک استایل و شخصی سازی جداگانه داشته باشید و آن را به همه ردیف های دیگر در صورت دلخواه گسترش دهید. در زیر شما می توانید برخی از ساختار های ردیف ها و ستون بندی ها آن ها را مشاهده کنید.

 

تغییر در ساختار ستون های موجود در یک ردیف

اکنون شما می توانید به راحتی ساختار های ستونبندی موجود در یک ردیف را تغییر دهید. این ردیف ها تعدادی از ستون ها را شامل شده اند، و درون هر ستون، یک یا چند ماژول قرار داده شده است. شما به راحتی می توانید تعداد ستون ها را اضافه و یا کم کنید، آنها را در یک خط و یا در یک بلوک بچینید. شما می توانید ستون ها را با کشیدن و رها کردن جابجا کرده و در جا های مختلف و مورد نظر خود قرار بدید.

 

افزایش ستون بندی در یک ردیف …

کاهش ستون بندی و ایجاد ستون در زیر هم …

شخصی سازی فاصله ستون بندی

نه تنها شما می توانید فاصله عمومی بین ستون ها را تعیین و تغییر بدید، بلکه شما قادر خواهید بود تا فاصله شخصی خود را برای هر ستون اعمال کنید. شما می توانید فاصله بین ستون ها را تا مقدا ۰ به هم نزدیک کنید و این قابلیت در دیوی نسخه ی ۲.۴ به پوسته اضافه گردیده است.

 

 

ردیف تمام صفحه

تنظیمات موجود در ردیف های برگه ساز زیاد هستند و یکی از این تنظیمات، قابلیت تمام صفحه کردن ردیف می باشد که بسیار بسیار مهم و کاربردی است. شما به راحتی می توانید فاصله بین ستون بندی های یک ردیف رو فاصله و ارتفاع بین ردیف ها را از بین ببرید تا ردیف شما با ساختار ستون بندی آن، به صورت تمام عرض در سایت نمایش پیدا کنند.

 

 

رنگ بندی پسزمینه ستون ها

علاوه بر اینکه شما می توانید برای بخش ها و ردیف ها تنظیمات رنگ پسزمینه اعمال کنید، برای هر ستون نیز می توانید این کار را انجام دهید. شما می توانید برای هر ستون موجود در هر ردیف، تنظیمات رنگ بندی جدا گانه ای و همچنین تنظیمات پسزمینه تصویری اعمال کنید. حتی می توانید برای هر ستون پسزمینه ویدئوی را نیز قرار بدید.

 

 

تنظیم هم ارتفاع سازی ستون ها

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی چند ستون با محتوای مختلف و تعداد کاراکتر های مختلف را ایجاد می کنید و در کنار هم قرار می دهید، می بینید ارتفاع ستون ها یکی نیستند و کاملا طبیعی است. اما قالب دیوی این انتخاب را به شما داده است تا بتوانید ارتفاع ستون هایی که دارای اندازه محتوای مختلفی هستند را یکسان کنید تا از نظیر زیبایی، جلوه خاصی به سایت شما ببخشد. همیشه در این قابلیت، ستون ها کوچکتر در یک ردیف، سعی در هم اندازه شدن با ستون های بزرگتر را دارند.

 

 

advanced-section-header

 

تنظیمات پیشرفته طراحی ماژول

اکنون این امکان فراهم شده است تا برای هر قسمت از ماژول ها در هر برگه و هر بخش، یک شخصی سازی جدا گانه انجام شود. اگر شما توانایی کار با ابزار های مختلف Css را داشته باشید، به راحتی می تونید با صد ها امکان و قابلیت گنجانده شده در قالب دیوی، بر روی برگه ساز دیوی خود کنترل داشته باشید. همچنین علاوه بر موارد فوق، تنظیمات ویژه ای برای کنترل داشتن بر روی فاصله ها، تایپوگرافی ها،پسزمینه ها، کادر ها، رنگ ها و دیگر تنظیمات تعبیه شده است.

 

تنظیمات زبانه ای جدید

تنظیمات بخش ها، ردیف ها و ماژول ها اکنون دارای طراحی زبانه ای برای تنظیمات عمومی، تنظیمات طراحی پیشرفته و css دلخواه و سفارشی خواهند بود. تنظیمات طراحی پیشرفته مکانی خواهد بود که شما به دنبال ایجاد تنظیمات پیشرفته و اضافی با جزئیات بیشتر و کنترل بیشتر بر روی ماژول ها هستید. شما در تصویر زیر مثالی از این زبانه و تنظیمات قرار گرفته در آن را مشاهده می کنید.

 

 

گزینه های تایپوگرافی

شما اکنون می توانید کنترل کامل بر روی نوشته ها و استایل متون در ماژول خود داشته باشید. برای هر قسمت از متن موجود در ماژول می توانید تنظیمات رنگ، ضخامت قلم، نوع قلم، رنگ قلم، ارتفاع بین خط ها، فاصله بین کاراکتر ها، کج دار بودن، زیر خط دار بودن و … را اعمال کنید.

 

 

margin و padding دلخواه

ساختار شبکه ای یا گرید در قالب دیوی، قالب را به یک ساختار شگفت انگیز تبدیل کرده است. اما داشتن کنترل بر روی فاصله ها و اندازه های هر المان در هر برگه و صفحه برای دستیابی به یک طراح زیبا و نمونه، حیاتی است. بخش ها و ردیف ها در حال حاظر دارای کنترل کاملی بر فاصله بندی در هر ماژول را برای کاربر ممکن ساخته است.

 

 

 

تنظیمات کادر و پسزمینه

رنگ بندی پسزمینه و استایل بندی کادر ها در تنظیمات پیشرفته هر ماژول قابل تنظیم و دستیابی است. شما همچنین می توانید رنگبندی ها را به صورت شفاف و یا نیمه شفاف در تنظیمات هر بخش اعمال کنید.

 

 

 

 

css-section-header

 

تنظیمات سفارشی css

اگر تنظیمات پیشرفته طراحی در هر بخش برای شما کافی نباشد، توجه شما به بخشی جلب خواهیم کرد که شما می توانید شخصی سازی css خود را در آن انجام دهید. در هر بخش و هر ردیف در برگه ساز دیوی، شما می توانید مستقیما کد های Css خود را در آن وارد کنید تا بر روی المان و بخش یا ردیف شما اعمال گردد. در بین زبانه های باز شده و در کنار بخش طراحی پیشرفته، شما بدون اینکه بخواهید دنبال مکان خاصی بگردید، آخرین زبانه شما را راهنمایی می کند. شما بدون اینکه بخواهید یک child theme برای پوسته ی خود تعریف کنید و کد های Css خود را درون آن بریزید، کافی است کد های Css خود را که می خواهید بر روی المان های برگه اعمال گردد وارد کنید.

 

 

 

به عنوان یک مثال، شما می توانید برای استایل دلخواه ماژول تصویر، قابلیت اور لب را مطابق تصویر زیر فراهم کنید. این تکنیک ها جزو موارد Css و موارد شخصی سازی Css هستند که شما می توانید آن ها را در بخش css دلخواه وارد کنید تا بر المان شما اعمال گردد.

library-section-header

 

معرفی کتابخانه دیوی

کتابخانه دیوی در واقع یک حرکت بسیار شگفت انگیز در طراحی قالب دیوی است. دانستن اینکه بزرگترین انقلاب و تحول در ساختار دیوی برای کسانی که ازقالب دیوی استفاده می کنند است. در حقیقت کتابخاه دیوی محلی است برای قرار دادن و ذخیره کردن شخصی سازی های ماژول ها، بخش ها و ردیف های طراحی شده توسط کاربر می باشد. این موارد می توانند مستقیما در برگه ساز دیوی در ساخت برگه ها، یا هنگام شروع یک سایت برای مشتری اعمال گردد. وقتی شما طراحی پیشرفته و شخصی سازی Css را با هم ترکیب می کنید و در یک کتابخانه ذخیره می کنید، می توانید طراحی های اعمال شده در کتابخانه را بر هر المان که بخواهید اعمال کنید. فرض بگیرید که شما یک پوشه داشته باشید که در آن ماژول ها و بخش ها هر کدام باید یک طراحی و شخصی سازی داشته باشند. اینکه هر بار بخواهید یک پروژه راه اندازی کنید و برای هر المان دوباره شخصی سازی ها را اعمال کنید بسیار وقت گیر خواهد بود. با استفاده از کتابخانه دیوی، شما دیگر نیازی به child theme برای اعمال style نخواهید داشت و با هر بار آغاز یک پروژه، می توانید تنظیمات کتابخانه را بر آنها اعمال کنید.

 

 

 

save-section-header

 

ذخیره بخش ها، ردیف ها و ماژول ها

دیگر انتظار کشیدن بس است. دیوی در حال حاظر این امکان را به شما می دهد تا نه تنها بتوانید طرح های خود را ذخیره کنید، بلکه بتوانید بخش ها، ردیف ها و ماژول ها را به صورت جداگانه ذخیره کنید. همانند طرح ها که می توانستید،آن ها را برونریزی کنید، اکنون موارد فوق را نیز می توانید برونریزی کرده و برای در سایت های دیگر از آن استفاده کنید.

 

ذخیره و افزودن به کتابخانه

شما می توانید بخش ها، ردیف ها و ماژول ها را در کتابخانه برای استفاده های بعدی ذخیره کنید. آیتم های و بخش های موجود در کتابخانه می توانند به صورت عمومی ساخته شوند، که به شما اجازه استفاده از آنها به صورت آینه ایدر تمام صفحات را خواهد داد. شما هنگام ذخیره می توانید تعیین کنید کدام تنظیمات و در چه قسمتی ذخیره گردند.

 

 

همگام سازی انتخابی

به عنوان نمونه شما در تصویر زیر می توانید ببینید که تنظیمات همگام سازی و انتخاب آن ها در موقع ذخیره کردن، می تواند در کتابخانه دوباره انتخاب شوند. این بدین معنی است که شما می توانید هر نوع ترکیبی از تنظیمات پیشرفته، تنظیمات عمومی و شخصی سازی css را در زبانه تنظیمات، در کتابخانه دیوی ذخیره کنید. هر زبانه ای که موقع ذخیره کردن انتخاب نگردد، تنظیمات آن به صورت تنظیمات پیشفرض پوسته اعمال می گردد.

global-section-header

 

المان های کتابخانه عمومی

بله، صدایی بسیار زیبا و شگفت انگیز را می توانید بشنوید. این گزینه به شما امکان استفاده از یک ماژول در چندین نقطه از سایت با استایل دلخواه را به آسانی فراهم می کند. موقعی که شما یک آیتم رو در کتابخانه عمومی ذخیره می کنید، این آیتم ( که شامل بخش ها، ردیف ها و ماژول ها می تواند باشد)، در تمامی برگه هایی که از آن استفاده کردید می تواند آینه وار و تکراری گسترش پیدا کند. موقعی که شما المان مورد نظر را بروزرسانی می کنید و یا موردی را تغییر و اضافه می کنید، این آیتم در تمامی قسمت های سایت که از آن استفاده کردید اعمال خواهد شد. مثلا اگر شما یک دکمه و یا شعار به المان کتابخانه اضافه کنید، در تمامی المان های عمومی که در برگه ها استفاده کردید اعمال می گردد. این کار باعث جلوگری از تغییر تک به تک المان های مشابه در برگه ها خواهد شد.

 

modules-section-header

 

ماژول المان های جدید

در دیوی ۲.۴ شما شاهد اضافه شدن ۶ گروه از خانواده های ماژول پرکاربرد هستید: ماژول تصویر تمام عرض، ماژول کد تمام عرض، و ماژول سربرگ تمام عرض، ماژول عنوان نوشته تمام عرض، ماژول کد عادی، و ماژول عنوان نوشته عادی

 

ماژول تصویر تمام عرض

این ماژول به شما امکان اضافه کردن تصویر را به گونه می دهد که متناسب با تغییرات اندازه صفحه نمایش و سایت، تغییر کنید. در حقیقت تصویر در یک span قرار گرفته است که با کد های داده شده، تصویر را با عرض صفحه متناسب سازی می کند. شما می توانید نمونه این کار را در زیر مشاهده کنید.

 

 

مشاهده پیشنمایش آنلاین فارسی

در بخش زیر می توانید پیشنمایش آنلاین فارسی از پوسته دیوی را با محتوای مد و فشن مشاهده کنید.

 

 

ماژول کد ( ماژول عمومی و تمام عرض )

ماژول کد به شما امکان قرار دادن کد های کوتاه و یا کد های افزونه های مختلف را به صورت نمایش در حالت عمومی و یا تمام عرض می دهد. به عنوان مثال در تصویر زیر شما می توانید مشاهده کنید که از کد های دو افزونه روولوشن اسلاید و افزونه شبکه ساز به صورت تمام عرض در قالب استفاده گردیده است.

 

 

سربرگ تمام عرض

ماژول سربرگ تمام عرض در دیوی امکان ساخت یک سربرگ تمام عرض با تنظیماتی اضافی برای افزودن تصویر، لوگو، دکمه و موارد دیگر را برای کاربر فراهم می کند.

 

 

۲۴ طرح و چیدمان مختلف

با ترکیب ساده از چینش متن و محتوا و قرار دادن تصاویر، تعداد زیادی طرح جالب و خلاقانه را با قابلیت واکنشگرایی می توانید ایجاد کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که سربرگ به صورت تمام عرض باشد یا نباشد، و یا ارتفاع سربرگ ها در حالت عادی باشند و یا یک ارتفاع تعیین شده.

 

 

ماژول عنوان نوشته

موقعی که از برگه ساز دیوی استفاده می کنید، در واقع شما با یک بوم خالی می خواهید نقاشی کنید. هر چند برگه ساز دیوی بسیار قابلیت پیشرفته ای دارد، اما قرار دادن برخی از المان ها در نوشته ها که دارای قابلیت پویایی باشند سخت است. پس به همین خاطر، دیوی با نوشته ها هماهنگ شده است و می توان المان های مورد نظر را بدون اینکه بخواهیم دخالتی مستقیما در کد های پوسته داشته باشیم، با چند کلیک ساده می توان تغییرات را اعمال کرد.

 

 

۹ طرح و چیدمان مختلف

ترکیب کردن عنوان نوشته و محل و چیدمان آن با قرار گیری تصویر شاخص و المان های دیگر، ۹ طرح خلاق و جذاب را به شما عرضه می کند که شما می توانید از ترکیب این ۹ طرح استفاده کنید.

 

 

sale-section-header

 

خرید پوسته ی دیوی ۳.۰.۵

آیا این همه امتیاز، برجستگی، زیبایی برای شما کافی نیست که بخواهید به جمع +۲۸۰۰۰۰ کاربر و خریدار قالب دیوی بپیوندید؟ همین حالا اقدام به خرید اوریجینال قالب دیوی از فروشگاه رسمی هیگز و مشترک دائمی الگانت تمز کنید. همیشه اصل بخرید.

 

برخی از امکانات دیگر این پوسته:

 • قالب انتخاب بیش از ۶۰ قلم زیبای پارسی برای اولین بار فقط در هیگز و بدون تاثیر بر سرعت بارگذاری سایت
 • طراحی زیبا در چندین رنگ متفاوت با قابلیت شخصی سازی رنگ ها
 • قابلیت تعیین پسزمینه برای هر بخش به صورت مجزا در برگه ساز
 • استفاده از قلم های زیبا و مناسب برای پوسته
 • پشتیبانی برگه ساز برای ایجاد برگه های دلخواه به همراه تنظمیات حرفه ای و ماژول های کاربردی
 • قابلیت ایجاد بلاگ و فرم تماس، فروشگاه و نمونه کار
 • قابلیت برون سازی تنظمیات اعمال شده بر روی پوسته
 • قابلیت تعیین سایدبار دلخواه برای هر نوشته و یا برگه
 • پشتیبانی از کد کپتچا برای دیدگاه ها برای جلوگیری از اسپم
 • ماژول های تصویر، اسلایدر، متن، آیکون، زبانه، فروشگاه، بلاگ، نمونه کار،سایدبار، فرم تماس، فرم اشتراک خبرنامه و…
 • قابلیت ایجاد اسلایدر زیبا و تمام صفحه با تنظمیات قرار دادن تصویر، ویدئو و تعیین نوع پسزمینه
 • قابلیت استفاده از افکت های موازی یا Parallax
 • قابلیت ایجاد Mega Menu حرفه ای و زیبا
 • قابلیت تنظیم لود تصاویر به صورت انیمیشن های جذاب
 • ترجمه شدن تمامی تنظمیات پوسته با تمامی امکانات
فایل های مرتبط ( 15 عدد انتخاب شده )
پروژه مهندسی نرم افزار سیستم فروشگاه مواد غذایی
پروژه مهندسی نرم افزار سیستم فروشگاه مواد غذایی

ترسیم نمودار DFD بانک
ترسیم نمودار DFD بانک

جوجه جمع کن سگا برای کامپیوتر
جوجه جمع کن سگا برای کامپیوتر

نمودار ارتباط موجودیت ها ERD سیستم مکانیزه انبار نرمال در شکل3NF
نمودار ارتباط موجودیت ها ERD سیستم مکانیزه انبار نرمال در شکل3NF

آموزش تصویری عالی سئوی سایت
آموزش تصویری عالی سئوی سایت

مدل آماده 3d max02
مدل آماده 3d max02

پروژه تجزیه و تحلیل سیستم کلینیک درمانگاه
پروژه تجزیه و تحلیل سیستم کلینیک درمانگاه

سیستم انبار با برنامه رشنال رز
سیستم انبار با برنامه رشنال رز

دانلود پایان نامه بازیابی تصاویر بر اساس محتوا‎
دانلود پایان نامه بازیابی تصاویر بر اساس محتوا‎

پروژه مهندسی نرم افزار تجزیه و تحلیل سیستم باربری
پروژه مهندسی نرم افزار تجزیه و تحلیل سیستم باربری

دانلود پاورپوینت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر مبنای ITIL
دانلود پاورپوینت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر مبنای ITIL

هماهنگ ساز دسته بازی
هماهنگ ساز دسته بازی

XBOX One Drive Converter
XBOX One Drive Converter

دانلود بازی موتور ریسر برای PC
دانلود بازی موتور ریسر برای PC

پروژه: مهندسی نرم افزار سیستم داروخانه
پروژه: مهندسی نرم افزار سیستم داروخانه

پشتیبانی از تمامی بانک ها-همکاری در فروش و کسب درآمد اختصاصی

بالا